Welkom bij Magento Winkel! Wij helpen u graag!
U verkoopt al producten online, maar uw winkel is verouderd of u bent niet tevreden. Misschien heeft u een winkel die niets verkoopt en betaal je gewoon alle kosten voor hosting, domeinnamen en nog steeds niets.
We weten hoe we u kunnen helpen. Voor u kunnen we het volgende doen:
E-commerce platform: Magento 2 CE (nieuwste stal)
Inclusief 3 maanden bugvrije periode en 8 uur gratis ondersteuning binnen 1 jaar
* kosten voor plug-ins zijn niet inbegrepen in de pakketprijs
E-commerce platform: Magento 2 CE (nieuwste stal)
5 extra plug-ins op basis van klantbehoeften of 40 uur ontwikkeling
* kosten voor plug-ins zijn niet inbegrepen in de pakketprijs
E-commerce platform: Magento 2 CE (nieuwste stal)
Alle aanpassingen zijn gebaseerd op een werkopdracht
* kosten voor plug-ins zijn niet inbegrepen in de pakketprijs
Extensies, modules, plug-ins - u heeft wellicht veel over die termen gehoord, maar niemand kan duidelijk uitleggen wat het is en wanneer u dergelijk werk moet aanvragen. Meestal is het een programma / code, die de standaardfunctionaliteit van de winkel / website uitbreidt, specifieke logica bevat en tot een of meer delen van de webshop of site behoort. Of mogelijk een volledig nieuwe functionaliteit is. Dus, wat is compleet en kan worden hergebruikt in elk ander project. Daarnaast is het gemakkelijk om onderhoudbaarheid / draagbaarheid van extensie te behouden.
u werkt alleen met B2B (business to business) -klanten en u heeft een aangepaste offertefunctie nodig, waarbij alle communicatie en goedkeuring wordt opgeslagen in het gedeelte Mijn account. Deze functionaliteit bestaat niet in de standaard Magento 2-winkel. Dus als je deze functionaliteit wilt hebben, moet je een extensie bouwen, die alle nodige logica en functionaliteit zal afhandelen. Dit is een compleet nieuwe functionaliteit.
u werkt met B2C-klanten (business to client) en u wilt meer verkopen genereren. Dus gebundelde producten zijn een geweldige optie voor u. In de standaard Magento 2-functionaliteit kunt u alleen bundels maken op basis van eenvoudige producten en kunt u een percentage korting toepassen op volledige bundelproducten. Het belangrijkste product is bijvoorbeeld een camera + geheugenkaart + tas + lens (accessoires) - alles bij elkaar zou het een gebundeld product zijn. Maar de geheugenkaart kan 8 GB, 16 GB, 32 GB en 64 GB zijn (wat een configureerbaar product kan zijn), en u zou de klant flexibiliteit willen geven om de beste optie voor hem / haar te kiezen. Daarnaast zou je de korting alleen willen toepassen op accessoires, laten we zeggen 5-7%. In dit geval heeft u dus ook een aangepaste extensie nodig en wordt de bestaande functionaliteit uitgebreid.
u wilt een voorraadverplaatsingsrapport genereren voor specifieke producten binnen het aangepaste tijdsbestek, maar helaas bestaat dit specifieke rapport niet in de backend van de standaard Magento 2-winkel. U heeft dus opnieuw een oplossing op maat nodig. Wederom uitbreiding van de bestaande functionaliteit maar dit keer voor het backend gedeelte van de winkel.
Op deze manier kunt u elk niet-standaard probleem oplossen en alle bestaande functionaliteit uitbreiden om uw klanten op de beste en vriendelijke manier te bedienen.